Rozvoz sushi Praha

Jelikož jdeme vstříc našim zákazníkům, nabízíme službu rozvozu sushi. Můžete si tak vychutnat naše sushi v pohodlí Vašeho domova bez nutnosti cesty do naší restaurace.

Informace k rozvozu sushi v Praze

Rozvoz probíhá každý den. Ve všední dny: PONDĚLÍ ZAVŘENO, ÚTERÝ - PÁTEK od 10:30 do 21:30, o víkendu (sobota a neděle) od 11:30 do 21:00. Sushi, i další výborné pokrmy z naší nabídky, Vám zpravidla doručíme do 75 minut od objednání, v případě zpoždění Vás samozřejmě telefonicky informujeme.

Sushi rozvážíme u objednávek nad 250,-

Službu rozvozu sushi nabízíme pouze u objednávek nad 250 Kč. Cena rozvozu sushi za každý uražený kilometr jednosměrně od naší restaurace v Opletalově ulici činí 10 Kč /1 km (příklad: z Opletalovy 1337/29 k Vám je to 6 km cena je 60 Kč). Pakliže je vzdálenost rozvozu větší než 10 km a cena Vaší objednávky nepřesahuje 500 Kč, cena za každý započatý kilometr činí 15 Kč. Rozvoz sushi do oblastí, které se nacházejí ve větší vzdálenosti od naší restaurace, je možné uskutečnit po telefonické domluvě.

Rozvoz sushi - způsob platby

Za Vaší objednávku můžete platit hotově, kartou a stravenkami (maximálně 4ks na objednávku).

Obaly, hůlky, wasabi, zázvor i sojová omáčka v ceně

V ceně objednávky jsou samozřejmě obaly, hůlky a pro dochucení i wasabi, zázvor a sójová omáčka v úměrném množství velikosti Vaší objednávky. V případě zájmu je pak samozřejmě možné přiobjednat si extra zmíněné wasabi, zázvor či sójovou omáčku navíc.

Sushi Upgrade - Opletalova 29, Praha 1

Svoje objednávky si samozřejmě můžete vyzvednout i osobně v naší restauraci v Opletalově ulici (Opletalova 29, Praha 1), v takovém případě připište do poznámky, že si přejete osobní odběr a čas, kdy si přejete objednávku vyzvednout. Platit můžete jak v hotovosti, tak i formou stravenek. Maximální množství stravenek je však limitováno čtyřmi kusy na objednávku.

 

 

Stále zákazníky odměňujeme

Při objednávkách, jejichž cena přesahuje 1000Kč od nás dostáváte zdarma bonus ve formě 2x Nigiri Sake. Jelikož si vážíme našich pravidelných zákazníků, nabízíme také bonus ke každé páté online objednávce v podobě sushi zdarma.

        

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Rezervujte si stůl: +420 728 494 270

Online rezervace
zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů