Rozvoz sushi Praha

Jelikož jdeme vstříc našim zákazníkům, nabízíme službu rozvozu sushi. Můžete si tak vychutnat naše sushi v pohodlí Vašeho domova bez nutnosti cesty do naší provozovny.

Informace k rozvozu sushi v Praze

Rozvoz probíhá každý den, mimo pondělí. Otevírací doba: ÚTERÝ - PÁTEK od 10:30 do 21:30, SOBOTA  od 11:00 do 21:30, NEDĚLE od 11:00 do 20:00. PONDĚLÍ ZAVŘENO. Sushi, i další výborné pokrmy z naší nabídky, Vám zpravidla doručíme od 30 do 75 minut od objednání. Čas doručení závisí na velikosti objednávky, vzdálenosti k Vám a momentální vytíženosti. V případě zpoždění Vás samozřejmě telefonicky informujeme.

Doprava

Sushi rozvážíme u objednávek nad 250,-

Službu rozvozu sushi nabízíme pouze u objednávek nad 250 Kč. Cena rozvozu sushi za každý uražený kilometr jednosměrně od naší provozovny v ulici Orelská 628/12 činí 10 Kč /1 km (příklad: z ulice Orelská 628/12 k Vám je to 6 km cena je 60 Kč). Rozvoz sushi do oblastí, které se nacházejí ve větší vzdálenosti od naší provozovny, je možné uskutečnit po telefonické domluvě.

Potvzení o přijetí online objednávky, obdržíte na Vámi uvedenou mailovou adresu.

Rozvoz sushi - způsob platby

Za Vaší objednávku můžete platit hotově, platební kartou a stravenkovou kartou Edenred ticket restaurant, Sodexo gastro pass.

Platba

Obaly, hůlky, wasabi, zázvor i sojová omáčka v ceně

V ceně objednávky jsou samozřejmě obaly, hůlky a pro dochucení i wasabi, zázvor a sójová omáčka v úměrném množství velikosti Vaší objednávky. V případě zájmu je pak samozřejmě možné přiobjednat si extra zmíněné wasabi, zázvor či sójovou omáčku navíc.

V ceně

Osobní odběr

Svoje objednávky si samozřejmě můžete vyzvednout i osobně v naší provozovně v ulici Orelská 12, v takovém případě připište do poznámky, že si přejete osobní odběr a čas, kdy si přejete objednávku vyzvednout.

Odběr

Stále zákazníky odměňujeme

Při objednávkách, jejichž cena přesahuje 1000Kč od nás dostáváte zdarma bonus ve formě 2x Nigiri Sake. Jelikož si vážíme našich pravidelných zákazníků, nabízíme také bonus ke každé páté online objednávce v podobě Sake - avocado roll zdarma.

Dárek

Máte dotazy?

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Novinky a akce e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek a akcí, ať nic neprošvihněte..

zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů