Rozvoz sushi Praha

Jelikož jdeme vstříc našim zákazníkům, nabízíme službu rozvozu sushi. Můžete si tak vychutnat naše sushi v pohodlí Vašeho domova bez nutnosti cesty do naší restaurace.

Informace k rozvozu sushi v Praze

Rozvoz probíhá každý den, mimo pondělí. Otevírací doba: ÚTERÝ - NEDĚLE od 10:30 do 21:30, PONDĚLÍ ZAVŘENO. Sushi, i další výborné pokrmy z naší nabídky, Vám zpravidla doručíme do 75 minut od objednání, v případě zpoždění Vás samozřejmě telefonicky informujeme.

Doprava

Sushi rozvážíme u objednávek nad 250,-

Službu rozvozu sushi nabízíme pouze u objednávek nad 250 Kč. Cena rozvozu sushi za každý uražený kilometr jednosměrně od naší restaurace v ulici Na spojce 8 činí 10 Kč /1 km (příklad: z ulice Na spojce 87/8 k Vám je to 6 km cena je 60 Kč). Rozvoz sushi do oblastí, které se nacházejí ve větší vzdálenosti od naší restaurace, je možné uskutečnit po telefonické domluvě.

Potvzení o přijetí online objednávky, obdržíte na Vámi uvedenou mailovou adresu.

Rozvoz sushi - způsob platby

Za Vaší objednávku můžete platit hotově, kartou a stravenkami (maximálně 4ks na objednávku).

Platba

Obaly, hůlky, wasabi, zázvor i sojová omáčka v ceně

V ceně objednávky jsou samozřejmě obaly, hůlky a pro dochucení i wasabi, zázvor a sójová omáčka v úměrném množství velikosti Vaší objednávky. V případě zájmu je pak samozřejmě možné přiobjednat si extra zmíněné wasabi, zázvor či sójovou omáčku navíc.

V ceně

Osobní odběr

Svoje objednávky si samozřejmě můžete vyzvednout i osobně v naší restauraci v ulici Na spojce 8, v takovém případě připište do poznámky, že si přejete osobní odběr a čas, kdy si přejete objednávku vyzvednout. Platit můžete jak v hotovosti, tak i formou stravenek. Maximální množství stravenek je však limitováno čtyřmi kusy na objednávku.

Odběr

Stále zákazníky odměňujeme

Při objednávkách, jejichž cena přesahuje 1000Kč od nás dostáváte zdarma bonus ve formě 2x Nigiri Sake. Jelikož si vážíme našich pravidelných zákazníků, nabízíme také bonus ke každé páté online objednávce v podobě Fried salmon roll zdarma.

Dárek

Máte dotazy?

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Objednat sushi online

Objednat sushi

Rezervujte si stůl: +420 728 494 270

Online rezervace
zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů