Sushi Praha - Kvalitní sushi v hlavním městě

Sushi patří v posledních letech mezi čím dál oblíbenější jídla. Nejen u nás, ale i v celém světě si lidé zamilovali jeho jedinečnou a originální chuť. Máte rádi sushi a jste z Prahy, nebo sem jedete na návštěvu, ochutnejte čerstvé sushi. Nabízíme rozvoz sushi po Praze. Kromě samotného sushi děláme i saláty, předkrmy, polévky a dezerty. Protože se zaměřujeme na japonskou kuchyni, nemohou v našemu menu chybět ani tradiční japonská vína a piva.

Jaké druhy sushi nabízíme?

Naše nabídka sushi je velmi pestrá a vybere si z ní každý – ať už preferujete luxusnější druhy sushi s kaviárem nebo naopak dáváte přednost vegetariánským kouskům s chřestem, okurkou nebo uzeným tofu, vždy si u nás přijdete na své. Nabízíme všechny tradiční typy sushi, jako je maki, temaki, sashimi nebo nigiri a u všech máme pestrou paletu příchutí. Pokud máte skutečně velký hlad nebo si chcete dát sushi ve více lidech, můžete využít naší nabídky výhodného sushi menu. Všechny pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin a za jejich kvalitu ručí zkušení profesionální kuchaři.

Možnost rozvozu sushi na území Prahy

V rámci města Praha Vám nabízíme také rozvoz veškerých jídel z našeho menu. V ceně máte vždy wasabi, sójovou omáčku, zázvor a hůlky a v případě častějších objednávek se můžete těšit i na bonusy v podobě sushi zdarma. Rozvážíme každý den a jídlo vám dovezeme od 30 do 75 minut. Více informací na stránce Rozvoz sushi Praha.

Kde nás najdete?

Sídlíme ve Vršovicích, na adrese Orelská 658/12.

Novinky a akce e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek a akcí, ať nic neprošvihněte..

zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů