Sushi Praha - Kvalitní sushi v hlavním městě

Sushi patří v posledních letech mezi čím dál oblíbenější jídla. Nejen u nás, ale i v celém světě si lidé zamilovali jeho jedinečnou a originální chuť. Máte rádi sushi a jste z Prahy, nebo sem jedete na návštěvu, ochutnejte čerstvé sushi v naší restauraci Sushi upgrade Praha. Nabízíme i rozvoz sushi po Praze. Kromě samotného sushi děláme i saláty, předkrmy, polévky a dezerty. Protože se zaměřujeme na japonskou kuchyni, nemohou v našemu menu chybět ani tradiční japonská vína a piva.

Jaké druhy sushi nabízíme?

Naše nabídka sushi je velmi pestrá a vybere si z ní každý – ať už preferujete luxusnější druhy sushi s kaviárem nebo naopak dáváte přednost vegetariánským kouskům s chřestem, okurkou nebo uzeným tofu, vždy si u nás přijdete na své. Nabízíme všechny tradiční typy sushi, jako je maki, temaki, sashimi nebo nigiri a u všech máme pestrou paletu příchutí. Pokud máte skutečně velký hlad nebo si chcete dát sushi ve více lidech, můžete využít naší nabídky výhodného sushi menu. Všechny pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých surovin a za jejich kvalitu ručí zkušení profesionální kuchaři.

Možnost rozvozu sushi na území Prahy

V rámci města Praha Vám nabízíme také rozvoz veškerých jídel z našeho menu. V ceně máte vždy wasabi, sójovou omáčku, zázvor a hůlky a v případě častějších objednávek se můžete těšit i na bonusy v podobě sushi zdarma. Rozvážíme každý den a jídlo vám dovezeme do 75 minut. Více informací na stránce Rozvoz sushi Praha.

Kde nás najdete?

Naše restaurace sídlí ve Vršovicích, na adrese Na spojce 8.

Objednat sushi online

Objednat sushi
zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů